Lipom-Blog

Akne Tedavisi

Yazar Eylül 7, 2017 Henüz yorum yok

Akne tedavisi artık modern yöntemlerle eskikonseptten çok daha farklı br şekilde yapılan ve oldukça iyi sonuç veren bir tedavi yöntemidir. Fakat akne tedavisi profesyonel bir tedavi şeklidir. Bu nedenle öncesinde bir doktor muayenesi sonrasında ise tedavinin kesinlikle gene aynı doktor tarafından takibinin yapılması gerekmektedir. Mevcut şartlarında güzellik merkezleri, solaryum merkezleri vb. yerlerde bazı sertifika sahibi olan kişiler tarafından yapılan akne tedavisi uygulamaları kesinlikle önerilmemektedir. Çünkü bu konu basite indirgenebilecek bir konu değildir. Cildimiz bizim dış kaplammızdır. Çok doğaldır ki insanların bizle ilgili ilk izlenimi edindikleri yer; yüzümüz yani cildimizdir. Dolayısıyla cildimizi önemsediğimiz, estetik anlamda bizi kötü ve bakımsız gösteren aknelerden kurtulmak istediğimiz için akne tedavisi yaptırmaktayız. Bu yüzden önermediğimiz kulaktan duyma ve uyduruk tedavi merkezlerine gitmektense alanında yetişmiş uzman doktorları olan ve tıp teknolojisinin en modern cihazlarıyla halka hizmet veren özel klinik ve hastanelere, tıp merkezlerine gitmenizi öneriyoruz.

Akne Nedir?

İnsanların merek ettiği konulardan biri de aknelerin ne sebeple oluştuğudur. Bu yüzden bu başlıkta “akne nedir?” sorusunun cevabını vereceğiz.
⦁ Genellikle sivilce olarak isimlendirilen akneler bir çeşit dermatolojik problem ve deri hastalığıdır.
⦁ Kişisel tedavi çabaları ya da bitkisel karışımlarla denemeler yerine mutlaka hekime gösterilmesi gereken bir sağlık problemidir.
⦁ Akne tedavi edilmezse cilt üzerinde çeşitli izler bırakabilen bir rahatsızlıktır ve biz bunu çok önemsiyoruz.akne tedavisi,akne belirtileri,radyofrekans ile akne tedavisi
⦁ Bazen çok kısa sürede kendiliğinden iyileşen akneler bazen de uzun yıllar sürebilir ve tedavi edilmediğinde kalıcı hale gelebilen rahatsızlık haline dönüşebir.
Cildinizde fark ettiğinizde paniğe kapılmak yerine kısa zamanda doktora giderseniz ciddi ve kalıcı bir problem yaşamadan kurtulabilirsiniz.

Buharlaştırma Tekniği İle Akne Tedavisi

Akne tedavisi nasıl yapılır şimdi ona göz atalım.Buharlaştırma tekniği dediğimiz radyo frekans ile akne tedavisi günümüzde kullanılan en modern tekniktir. Radyo frekans tekniği sadece akne değil birçok hastalığın tedavisinde mükemmel sonuçlar yaratmaktadır. Ameliyatlarda kanamaları durdurucu etkisi ile kullanılan buharlaştırma tekniği ile akne tedavisi alanında 30 yıllık deneyime sahip Genel Cerrahlar tarafından yapılmaktadır. Radyo frekans cihazından gönderilen radyo dalgaları ile akneleri geriye hiçbir iz kalmadan temizleyen tekniğimiz ile ilgili detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

İstanbul Bakırköy

Op.Dr. Serap Akat
Adres: Yeşilyurt Mah. Sipahioğlu Cad. 25/1 BAKIRKÖY – İSTANBUL
Tel: 0212 573 50 75
Tel2: 0212 573 45 44
GSM & WhatsApp:0533 031 22 99

Nişantaşı (Şişli)

Op.Dr. Özgür Çiftçi
Adres: Halaskargazi Mahallesi, Rumeli Caddesi No:71/7 Şişli/İstanbul
Tel: 0212 265 99 99
Tel2: 0212 232 99 24
GSM & WhatsApp: 0530 478 91 52