Lipom-Blog

Yağ Bezesi Nasıl Geçer?

Yazar Eylül 7, 2017 Henüz yorum yok

Yağ bezesi nasıl geçer? Sorusuna lipomların yarattığı olumsuz etkilerden muzdarip olan hastalarımız yanıt aramaktadır. Lipomlar yumuşak doku üzerinde etrafı bir kapsül ile çevrilmiş yağ birikintileridir. Bizlerin “iyi huylu tümör” olarak da adlandırdığı yağ bezelerinin boyutları ve bulundukları yerler farklılık gösterebilir. Vücudumuzda estetik deformelere de neden olan yağ bezesi sıkmak ya da patlamak ile yok edilmeye çalışılmaması gereken bir vakadır. Eski usul ameliyatların, narkozun ve hastanede yatış kavramının olmadığı kliniğimizde yağ bezesi operasyonları; steril bir klinik ortamı ve işin ehli doktorlar tarafından yapılmaktadır. Yağ bezesi tedavisi ile ilgili başvurduğumuz metot ve tedavi ücretleri için yazımızın devamını okumanızı rica ediyoruz.

Ameliyatsız Yağ Bezesi Tedavisi

Ameliyatsız yağ bezesi tedavisi kliniğimizde uzun yıllar yapılmakta olup yüzlerce hastanın eski sağlıklı günlerine dönmesini sağlamıştır. Yüzümüzde oluşan yağ bezeleri genellikle sivilceler ile karıştırılmaktadır. Yüzdeki yağ bezeleri için ilaç kullanmak sorunun çözümünde yeterli olmayacaktır. Peki, yüzdeki yağ bezeleri nasıl yok edilir? İşte cevabı…

  • Yağ bezesi tedavisinde ameliyatsız yöntemlere başvurmaktayız. Anesteziye başvurmaya gerek bırakmayan operasyon için lokal anestezi yeterli olacaktır.
  • 1 cm’den küçük olacak bir kesi ile bölgede bulunan yağ boşaltılır. Bu işlem 10 dakika gibi kısa bir zaman sürer.
  • Yağ birikintisinin tamamen boşaltılıp içinin steril edilmesinden sonra hiçbir iz bırakmayacak dikişler atılır.

Eski usul ameliyatların tüm risklerini ortadan kaldıran ameliyatsız yağ bezesi tedavisikliniğimizde ekonominize uygun olan fiyatlar ile yapılmaktadır. SGK ile 2007 yılından bu yana anlaşmalı olan MedicalArt kliniğimizde gördüğünüz tedavilerde %50’lik indirim imkanından faydalanabilirsiniz.

Yağ Bezesi Aldırma Fiyatları

Yağ bezesi aldırma fiyatları toplumda varılan yanlış yargı ile maliyetli olduğu düşünülen fakat iyi bir kurum ile iletişime geçtiğinizde oldukça ekonomik bir uygulamadır. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi sağlık güvencesi olan hastalarına %50’lik bir indirim imkanı sunan kliniğimizde maddi kazancın öncesinde hasta ve hasta yakınlarının memnuniyeti gelir. Yağ bezesi aldırma fiyatları ile ilgili detaylı bilgi almak için bizleri 7/24 arayabilirsiniz.

İstanbul Bakırköy

Op.Dr. Serap Akat
Adres: Yeşilyurt Mah. Sipahioğlu Cad. 25/1 BAKIRKÖY – İSTANBUL
Tel: 0212 573 50 75
Tel2: 0212 573 45 44
GSM & WhatsApp:0533 031 22 99

Nişantaşı (Şişli)

Op.Dr. Özgür Çiftçi
Adres: Halaskargazi Mahallesi, Rumeli Caddesi No:71/7 Şişli/İstanbul
Tel: 0212 265 99 99
Tel2: 0212 232 99 24
GSM & WhatsApp: 0530 478 91 52